Taisyklės

Pirkimo – pardavimo internetinėje parduotuvėje „MixBox“ taisyklės:

1.Bendrosios nuostatos

1.1. Šios pirkimo–pardavimo internetinėje parduotuvėjė „MixBox“ (toliau – Parduotuvė) taisyklės nustato Pirkėjo ir parduotuvės "MixBox" tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, pirkėjui įsigyjant prekes.

1.2. Parduotuvė veiklą vykdo Lietuvos Respublikos teritorijoje, išskyrus Kuršių Neriją. Pristatymas į Kuršių Neriją derinamas su parduotuvės administracija: info@mixbox.lt.

1.3. Prekes galime pristatyti į užsienį. Siuntimo kainą reikia derinti su administracija: info@mixbox.lt.

2. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas

2.1. Pirkimo-pardavimo sutartis yra laikoma sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas pasirinkęs Prekes ir suformavęs Prekių krepšelį, nurodęs pristatymo būdą ir pristatymo adresą bei kitus duomenis, taip pat pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinu užsakymą“ ir gauna pranešimą apie užsakymo patvirtinimą.

2.2. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma Pardavėjo duomenų bazėje.

3.Pirkėjo teisės

3.1. Pirkėjas gali pirkti Prekes Parduotuvėje bet kuriuo paros metu.

3.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Prekių pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos su Pardavėju, pranešdamas apie tai raštu (nurodydamas norimas grąžinti Prekes ir Parduotuvėje suformuoto užsakymo arba sąskaitos-faktūros numerį) Pardavėjui per 14 darbo dienas nuo prekių pirkimo dienos.

3.3. Prekių pirkimo-pardavimo atveju Pirkėjas gali pasinaudoti 3.2. punkte nustatyta teise nutraukti sutartį, jeigu Pirkėjo gauta ne ta prekė ar prekė neatitinka detalaus aprašymo.

4.Pirkėjo pareigos

4.1. Pirkėjas įsipareigoja atidžiai perskaityti visą prekės aprašymą, nes jame yra pateikta svarbi informacija apie prekių sudėtį, alergenus ir kitus svarbius dalykus.

4.2. Pirkėjas įsipareigoja įvesti teisingus savo duomenis.

4.3. Pirkėjas įsipareigoja saugoti savo prisijungimo prie Parduotuvės duomenis, jų neatskleisti ir neperduoti tretiesiems asmenims.

4.4. Pirkėjas privalo sumokėti už Prekes ir jų pristatymą, priimti arba atsiimti užsakytas Prekes šių Taisyklių nustatyta tvarka.

4.5. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

5.Pardavėjo teisės

5.1. Pardavėjas turi teisę gauti Pirkėją identifikuojančią informaciją, nurodytą Pirkėjo registracijos ir Prekių pristatymo adreso formose. Šiuo atveju Pirkėjo asmens duomenys ir kiti su Pirkėju susiję duomenys gali būti naudojami tik šios Sutarties sudarymo ir vykdymo tikslais.

5.2. Pardavėjas turi teisę be atskiro perspėjimo apriboti ar sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis Parduotuve arba panaikinti Pirkėjo registraciją, jei Pirkėjas kenkia arba bando pakenkti Parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui bei pažeidžia savo įsipareigojimus.

5.3. Pardavėjas turi teisę laikinai arba visam laikui nutraukti Parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui, bet tai neatleidžia Pardavėjo nuo atsakomybės įvykdyti jau sudarytas pirkimo-pardavimo sutartis.

5.4. Jeigu Pirkėjas, pasirinkęs išankstinį apmokėjimą bankiniu pavedimu, nurodytą 7.3.1. punkte, nesumoka už prekes per 48 valandas, Pardavėjas turi teisę anuliuoti jo užsakymą, neinformuodamas apie tai Pirkėjo.

5.5. Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo keisti Prekių kainas, keisti Prekių pristatymo kainas, keisti Prekių sąrašą, skelbti arba nutraukti akcijas, keisti akcijų sąlygas. Visi tokio pobūdžio pakeitimai galioja nuo jų atlikimo momento, tačiau negali būti taikomi jau sudarytoms pirkimo-pardavimo sutartims.

5.7. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu redaguoti, keisti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus.

5.8. Pardavėjas turi visas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

6.Pardavėjo pareigos

6.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti Pirkėjui galimybę tinkamai naudotis Parduotuvės teikiamomis paslaugomis Taisyklėse nustatytomis sąlygomis.

6.2. Pardavėjas įsipareigoja pateikti detalų prekės aprašymą, jame isdėstyti prekės sudėtį, alergenus ir kitus svarbius duomenis.

6.2. Pirkėjui pageidaujant, kad Prekės būtų pristatytos, Pardavėjas privalo pristatyti Pirkėjo užsakytas Prekes jo nurodytu adresu Taisyklių 8 skyriuje nurodytomis sąlygomis.

6.3. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas Pirkėjui pateikti ar pristatyti užsakytų Prekių, įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę arba savo savybėmis panašią prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą arba savo savybėmis panašią prekę, grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus per 14 darbo dienų.

6.4. Pardavėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse ar Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

7.Prekių kainos, apmokėjimo būdai ir terminai

7.1. Prekių kainos Parduotuvėje ir suformuotame užsakyme yra nurodytos eurais.

7.2. Prekių kainos ir nuolaidos galioja tol, kol yra rodomos Parduotuvėje.

7.3. Už Prekes Pirkėjas atsiskaito vienu iš šių būdu:

7.3.1.Apmokėjimas banko pavedimu. Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti Parduotuvėje suformuoto užsakymo numerį.

7.3.2.Apmokėjimas per sistemą Paysera.

7.4. Pirkėjas visada gali peržiūrėti savo padarytus užsakymus Parduotuvės skiltyje „Jūsų paskyra“ skyrelyje „Mano užsakymai“, paspaudęs nuorodą „Užsakymo numeris“. Pirkėjas gali matyti savo užsakymą, kuriame nurodomas užsakymo numeris, pasirinktų Prekių kiekis ir kaina, prekių pristatymo kaina bei galutinė suma „Viso:“, kurią reikia sumokėti.

8. Prekių pristatymas

8.1. Internetinėje parduotuvėje "MixBox" prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

8.2. Prekes siunčiame paštu, kurjeriu į bet kurį Lietuvos miestą, už papildomą mokestį, prireikus galime siųsti ir į užsienį, dėl šio siuntimo reikia susitarti telefonu +3706 081 8020 arba el.paštu info@mixbox.lt.

Siuntų pristatymo kaina:
paštu - 2 eurai;
kurjeriu - 4 eurai.

8.3. Jūsų užsakytas prekes pristatysime Jums per 2-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Jei siuntimas užtrūktų ilgiau, būtinai apie tai informuosime.

9. Prekių grąžinimas, keitimas ir garantija

9.1 Internetinėje parduotuvėje "MixBox" visos prekės atitinka ES ir Lietuvos respublikos leidžiamas maisto medžiagas.

9.2. Kokybiškas, nenaudotas, nepažeistos komplektacijos ar prekes, kurių pakuotė nebuvo žeista, grąžinti galima per 14 dienų, pagal Lietuvos Respublikos galiojančius įstatymus.

9.3. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(es) sumokėtus pinigus. Pažeistos prekės atgal nepriimamos.

9.4. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

a) Prieš siųsdami prekę, įsitikinkite, jog visos etiketės prisegtos, yra visos pakuotės dalys ir jos yra nepažeistos;

b) Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

c) Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta, nepažeista;

d) Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

e) Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

f) Prekės grąžinamos per 14 dienų nuo pirkimo.

9.4 Pardavėjas gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 7 dienas įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, pardavėjas privalo pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo keičiamos/grąžinamos prekės gavimo.

9.5 Pardavėjas neatsako, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kiti parametrai gali nevisiškai atitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių, todėl Pardavėjas už tai neatsako.

9.7 Norėdami grąžinti prekę, nedelsiant informuokite el. paštu info@mixbox.lt.