Mix Box – tai dėžutė, pilna sveikų, įdomių ir skanių užkandžių, kurioje pridėsime subalansuotos mitybos planą visai savaitei, visiškai nemokamai!

Mes dirbame ties tuo, kad mūsų mitybos planai būtų kuo įvairesni, sveikesni ir skanesni, o dėžutėje esantys užkandžiai paverčia jį dar geresniu.

Mitybos planas yra tik rekomendacinio pobūdžio, jei jums netinka kažkurie produktai ar patiekalai, manote, kad suvartojamas kalorijų kiekis yra per mažas per didelis, o gal turite kitų klausimų, į visus juos gausite atsakymus el. paštu: mityba@mixbox.lt.

Dėžutės vertė - 50 eurų!

Mūsų mitybos planai:
-kiekvieną dieną vis nauji patiekalai;
-jokių įmantrių ir sunkiai paruošiamų patiekalų;
-užtikrina įvairią ir subalansuotą mitybą;
-gausite, visai savaitei reikalingų produktų sąrašą su kiekiais, kad galėtumėte apsipirkti patogiai ir taupiai.

Kiekvienoje dėžutėje jūs rasite:
- 6 MixBox unikalius sveikų užkandžių mišinius;
- 6 atsitiktinai parinktus, sveikus užkandžius iš mūsų plataus pasirinkimo;
- subalansuotos mitybos planą su receptais, kurio vertė 30 eurų. 

Mūsų dėžutėje esantys užkandžiai yra visiškai natūralūs, daugelis yra ekologiški, be pridėtinių cukrų arba jo taip mažai, kad tinkami ir sveikai besimaitinantiems, todėl laikantis mūsų mitybos plano, jūs galėsite ne tik puikiai jaustis, tačiau ir atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Mūsų užkandžiai yra atitinkamai pažymėti, kad matytumėte, kuriuos kada labiausiai tinka valgyti. Saulute pažymėti užkandžiai tinka pirmoje dienos pusėje, mėnuliu – antroje.

Jei netoleruojate, esate alergiški kažkuriems produktams, ar tiesiog jų, nemėgstate, negalite valgyti, ar turite kitų klausimų susijusių su mitybos planu, rašykite adresu: mityba@mixbox.lt.

Ši unikali sveikų užkandžių dėžutė, padės jums lengvai sveikai maitintis ir mesti svorį, valgant 5-6 kartus per dieną įvairų, skanų ir pilnavertį maistą. Dėžutės užkandžiai bus jums maloni staigmena, kurią parinksime pagal jūsų skonį.

Mitybos planas sudarytas taip, kad jūs jį gavę, iškarto turėsite visų reikiamų produktų kiekį savaitei. Jei kuris patiekalas, esantis mitybos plane jums nepatiks, jūs visada galite rašyti el.paštu mityba@mixbox.lt ir gauti patarimus kuo jį pakeisti.

Mūsų pagrindinis tikslas - palengvinti jums svorio metimą, subalansuoti mitybą, kad būtumėte energingesni ir laimingesni, turėdami tokį kūną, kurio trokštate be jokių didelių pastangų.


DĖMESIO! Dėžutės turinys yra parenkamas atsitiktinai, todėl prašome informuoti mus apie alergenus ar produktus, kurių netoleruojate ar nemėgstate, taip padarysime dėžutę, kuri atitiks visus jūsų lūkesčius.